Wyślij wiadomość
Zhejiang Meibao Industrial Technology Co., Ltd

Energia, środowisko, rozwój

Dom

Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd

Im Online Czat teraz
Chiny Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Rozwój przedsiębiorstw leży w gestii wszystkich. Chcąc w Nowy Rok, w oparciu o nowy punkt wyjścia, krok w nową podróż, stwórz nowy genialny!

—— Unilever

Chciałbym, aby Twoja firma się rozwijała, rozwijała biznes i prosperowała. Życzę przyszłości, abyśmy mogli współpracować szczerze i wspólnie tworzyć przyczynę!

—— P & G

Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd

Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd
Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd
Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd
Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd
Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd
Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd
Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Meibao
Ilość pracowników : 120~150
Coroczne wyprzedaże : 20000000-23000000
Rok założenia : 2002
pc Export : 70% - 80%

Zhejiang Meibao Industrial Technology Co., Ltd.(Original Hangzhou Meibao Furnace Engineering Co., Ltd.) to profesjonalna firma naukowa i technologiczna integrująca badania i rozwój, projektowanie, produkcję, instalację, debugowanie i serwis pełnego zestawu linii produkcyjnych i urządzeń energetycznych.Firma zatrudnia około 150 specjalistów w dziedzinie badań i rozwoju, projektowania, produkcji, instalacji i zarządzania projektami.Posiada dwa zakłady produkcyjne o powierzchni 80 000 metrów kwadratowych.Nasza firma jest „Krajowym Przedsiębiorstwem Zaawansowanych Technologii”.Jest członkiem CCIA i posiada autonomię w zakresie importu i eksportu.Nasza firma posiada kompletny system badań i rozwoju produktów, system zarządzania jakością oraz profesjonalny zespół konstrukcyjny inżynierów.Przeszliśmy międzynarodowy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001.Wiele technologii i urządzeń firmy zostało zgłoszonych do krajowych patentów na wynalazki i wzory użytkowe.

 

Możemy dostarczyć kompletny zestaw linii do produkcji detergentów w proszku o wartości 5000 ~ 250 000 ton rocznie i linii do produkcji płynnych detergentów.Konfiguracja procesu obejmuje od prostej obsługi ręcznej do scentralizowanego automatycznego sterowania komputerem centralnym.Podejmujemy się konsultacji technicznych oraz usług technicznych w zakresie inżynierii przebudowy starych linii.Nasza firma z powodzeniem zaprojektowała kompletny zestaw linii produkcyjnych do proszków do prania, detergentów w płynie, płynnego krzemianu sodu, stałego krzemianu sodu i tak dalej dla wielu firm na całym świecie.

 

Poniżej znajduje się wideo z dostawą linii produkcyjnej proszku do detergentów w wieży natryskowej o rocznej wydajności 200 000 ton.

Chiny Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

Urządzenia energetyczne firmy oraz piec na gorące powietrze są z powodzeniem stosowane do suchej chemii, nawozów, pasz, materiałów budowlanych, leków, żywności, hutnictwa i innych produktów.W Unilever (Chiny, Indie, Pakistan), Indonezja PTWings Surya Company, Indonezja PT.Pacinesia Chemical Industry Company, Pakistan Ittehad Chemicals Ltd , Singapore International Glue Company, American Procter & Gamble Company, niemiecki Henkel Company, Nice Group, Guangzhou Liby Group, Qinghai Salt Lake Yuantong Potash Corp, Zhong'a Chemical Fertilizer Co., Ltd., itp.

 

Produkty naszej firmy są eksportowane do Wietnamu, Indii, Laosu, Birmy, Indonezji, Pakistanu, Tajlandii, Tanzanii, Garner, Jamajki i innych krajów.

 

Wyznajemy koncepcję zarządzania „zorientowaną na ludzi, innowację naukową i technologiczną, szacunek dla przyrody, racjonalne wykorzystanie, zrównoważony rozwój i dobro społeczeństwa”.Zawsze będziemy dostarczać naszym klientom zaawansowaną technologię, pierwszorzędne produkty i wysoką jakość usług.Nalegamy, aby przynosząc więcej korzyści i gwarancji naszym klientom, przyczynialiśmy się również do zrównoważonego rozwoju zasobów Chin i poprawy życia ludzkiego.

 

Chiny Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd profil firmy 1

 

Chiny Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd profil firmy 2

 

Chiny Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd profil firmy 3
 
Chiny Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd profil firmy 4
 
Chiny Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd profil firmy 5
 
Chiny Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd profil firmy 6
 
Chiny Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd profil firmy 7

 

Szczegóły kontaktu
Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Helen Zhong

Tel: 0086571-86787432 / 0086571-85185926

Faks: 86-571-8530-1731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas